opony letnie - co myślicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • vince123
    Elegance
    • 2009
    • 923

    co powiecie o uniroyal rain expert i barum bravuris2 :?: rozmiary odpowiednio 195/65 i 205/60
    sprzedam do OI :

    szyby cala lewa strona
    nadkole nowe LP
    kontakt PW

    Komentarz

    • leszekmw
      RS
      • 2005
      • 5356

      Skfarek, no tak .
      vince123, barum cichszy ale sie dość szybko ściera , poza tym troszkę na wodzie go niesie :wink: . uniroyal naprawdę jest przyzwoity jeżeli ktoś przyjmie ze opona może być troszkę głośniejsza , ale jak jest nowy to nie jest źle.
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz

      • 4x4BKF
        L&K
        • 2010
        • 1279

        W lipcu 2010r kupowałem Matadory 205/55R16, dałem za nie z wymianą jakieś 760pln i jestem całkiem zadowolony, nie pamiętam jaki model (a nie spojrzę bo gumy mam jakieś 20km) , ale to są kierunkowe. Dobre na mokrym, dobre na suchym, polecam.
        4x4

        Komentarz

        • watchman
          Ambiente
          • 2009
          • 200

          Zamieszczone przez QBA
          a conti sport contact 2?...ktoś coś o nich słyszał?
          Fatalna sprawa. Moj ojciec ma takie w Modeo ST220 (225/40R18) i strasznie narzeka. Są bardzo przeciętne i napewno nie są warte swojej ceny (ten rozmiar kosztuje 1447PLN za sztukę). Do PZero Nero się nie umywają... Aha i starczają na jakiś sezon, góra dwa.
          No to trochę inny profil to po pierwsze po drugie opona jak na swoją cenę w Octavii spisuje się rewelacyjnie.
          NIE JESTEM LENIWY TYLKO ONERGOOSZCZĘDNY!

          Komentarz

          • tomek
            L&K
            • 2005
            • 1078

            Jak zajeżdżę to co dali w fabryce (bridgestone) to wracam do Pirelli. P7 lub PZero.
            O2FL RS | S2 | F2

            Komentarz

            • Nexus6
              RS
              S_OCP Member
              • 2004
              • 4847
              • Volkswagen

              tomek, ciekawe, bo do RS'ów najczęściej dawali SC3, więc skąd u Ciebie Bridgestony :?:
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz

              • Skfarek
                RS
                • 2010
                • 4795
                • Octavia I (1U2)
                • AXR 1.9 TDI PD 101 KM

                Nexus6, moja chociaż nie RS tylko zwykły tour też na Bridgestonach (Turanza ER300) była choć wcześniej na Matadorach np. wyjeżdżały :P
                Co mają to dają, pamiętam jak mondziaki i focusy z tego samego rocznika wyjeżdżały jedne na hankookach inne na michelinie :wink:
                Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                Komentarz

                • vince123
                  Elegance
                  • 2009
                  • 923

                  leszekmw, mowimy o nowkach ...polec cos w rozmiarze 195/65 r15 - chcialbym zeby sie szybko nie scierala ,budzet powiedzmy ze do 220zl..duzego wyboru nie ma,ale zawsze cos bedzie...
                  roczne lezaki mozna spokojnie kupywac czy lepiej brac wszystko z 2011r :?:
                  sprzedam do OI :

                  szyby cala lewa strona
                  nadkole nowe LP
                  kontakt PW

                  Komentarz

                  • MMK
                    Drive
                    • 2011
                    • 52

                    Zamieszczone przez vince123
                    leszekmw, mowimy o nowkach ...polec cos w rozmiarze 195/65 r15 - chcialbym zeby sie szybko nie scierala ,budzet powiedzmy ze do 220zl..duzego wyboru nie ma,ale zawsze cos bedzie...
                    roczne lezaki mozna spokojnie kupywac czy lepiej brac wszystko z 2011r :?:
                    Dobra opona dobra cena

                    Opony Continental ContiPremiumContact 2 195/65 R15 91 H w Oponeo to darmowa dostawa w 24h i atrakcyjne ceny. Sprawdź ofertę!

                    Komentarz

                    • tomek
                      L&K
                      • 2005
                      • 1078

                      Nexus6, hmm, nie wiem. Sprawdzę przy okazji dokładnie oznaczenia na kołach, tzn indeks prędkości. Ale nie sądzę, aby mi ktoś to podmienił. Może to kolejne oszczędności (razem z twardymi boczkami z tyłu)
                      O2FL RS | S2 | F2

                      Komentarz

                      • leszekmw
                        RS
                        • 2005
                        • 5356

                        Zamieszczone przez MMK
                        vince123 napisał/a:
                        leszekmw, mowimy o nowkach ...polec cos w rozmiarze 195/65 r15 - chcialbym zeby sie szybko nie scierala ,budzet powiedzmy ze do 220zl..duzego wyboru nie ma,ale zawsze cos bedzie...
                        roczne lezaki mozna spokojnie kupywac czy lepiej brac wszystko z 2011r :?:


                        Dobra opona dobra cena

                        http://www.oponeo.pl/dane...195-65-r15-91-h
                        no ale miała się szybko nie ścierać,
                        P6 - około 235zł.
                        2010 można brac spokojnie a jak ktoś dużo jeździ to 2009 tez nie sprawi mu problemu , jeszcze w dodatku jak kupi w dobrej cenie.
                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                        GVI 1.4TSI
                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                        Komentarz

                        • owen
                          Rider
                          • 2010
                          • 482

                          jedyne opony jakie mogę z czystym sumieniem polecić to michelin pilot exalto,miałem takie opony założone w golfie3 w rozmiarze 205/45/16 po prostu zaje....te,a kilka kompletów na tym aucie miałem i o dziwo sprawowały się o niebo lepiej niż orginalnie polecane 15 w rozmiarze 195/50/15 :szeroki_usmiech
                          MOCY PRZYBYWAJ

                          Komentarz

                          • MMK
                            Drive
                            • 2011
                            • 52

                            Zamieszczone przez leszekmw
                            Zamieszczone przez MMK
                            vince123 napisał/a:
                            leszekmw, mowimy o nowkach ...polec cos w rozmiarze 195/65 r15 - chcialbym zeby sie szybko nie scierala ,budzet powiedzmy ze do 220zl..duzego wyboru nie ma,ale zawsze cos bedzie...
                            roczne lezaki mozna spokojnie kupywac czy lepiej brac wszystko z 2011r :?:


                            Dobra opona dobra cena

                            http://www.oponeo.pl/dane...195-65-r15-91-h
                            no ale miała się szybko nie ścierać,
                            P6 - około 235zł.
                            2010 można brac spokojnie a jak ktoś dużo jeździ to 2009 tez nie sprawi mu problemu , jeszcze w dodatku jak kupi w dobrej cenie.
                            Czyli co http://www.oponeo.pl/dane-opony/pire...95-65-r15-91-h :?: :?: te lepsze :?:

                            Komentarz

                            • janusz101
                              Ambiente
                              • 2010
                              • 196
                              • Octavia II (1Z3)
                              • BSE 1.6 MPI 102 KM

                              leszekmw, Witaj,
                              mam pytanie za ile można sprzedać opony Continental ContiEcoContact 3 rozmiar 195/65/15?Opony są nowe tzn. auto przyjechało z fabryki a w salonie przed odbiorem zostały zamienione na zimówki.
                              Mam jeszcze pytanko jakie opony polecasz w rozmiarze 205/55/16 cena 250-280 zł.

                              Komentarz

                              • mecholl
                                L&K
                                • 2008
                                • 1006

                                Na szczęście ja już mam po kłopocie. W poniedziałek opony zamówione a dziś dostarczone. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Continental ContiPremiumContact 2
                                Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



                                Komentarz

                                • zwolin
                                  Rider
                                  • 2010
                                  • 656

                                  Zamieszczone przez vince123
                                  co powiecie o uniroyal rain expert i barum bravuris2 :?: rozmiary odpowiednio 195/65 i 205/60
                                  Miśka kupiłem na takich barumach, tylko mniejszych. Delikatnie mówiąc, to jakbyś mi je chciał dać i drugie tyle dopłacić to i tak bym się zastanawiał :szeroki_usmiech Jedyne co maja ok to wygląd. To już jakieś dębice, czy kormorany w poldogruzie lepiej się na mokrym spisywały.
                                  Uniroyale rain expert są Ok jak za te pieniędze.
                                  Generalnie ja polecam Dunlopy SP Sport 9000. Jestem z nich baaardzo zadowolony. Wyraźny minus to hałas niestety, i trochę się można poczepiać zużycia. Ale za to przy prędkościach 100-120 praktycznie nie ma różnicy pomiędzy suchym i mokrym
                                  Zobacz stronę mojego dziecka - podziel się 1% - http://piotrzwolinski.pl/
                                  O II Tour Combi 1.6
                                  Mitsu Carisma 4G93 GDI

                                  Komentarz

                                  • wojtisek1
                                    Rider
                                    S_OCP Member
                                    • 2007
                                    • 429

                                    Muszękupić nowe opony letnie 15", cena nie gra roli.
                                    Zastanawiam sie między Pirelli CINTURATO P6 , a Continental ContiPremiumContact 2.
                                    Poproszę o opinie
                                    NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                                    Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                                    Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                                    171 KM ; 402 Nm obr/min
                                    Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                                    Komentarz

                                    • zepter00
                                      RS
                                      • 2008
                                      • 2304

                                      Te drugie (Continentale) to zwycięzcy ostatniego testu "15" ADAC. Mam je na Renówce (bo wygrały w teście) - rewelacyjne.
                                      Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                      "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                      Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                      Komentarz

                                      • leszekmw
                                        RS
                                        • 2005
                                        • 5356

                                        Zamieszczone przez janusz101
                                        leszekmw, Witaj,
                                        mam pytanie za ile można sprzedać opony Continental ContiEcoContact 3 rozmiar 195/65/15?
                                        sądzę że popatrz po ile sa najtańsze markowe oponyw tym rozmiarze np. dębica , barum , odejmij od tego ze stówkę na komplecie i powinny pójść.

                                        Zamieszczone przez janusz101
                                        Mam jeszcze pytanko jakie opony polecasz w rozmiarze 205/55/16 cena 250-280 zł.
                                        naprawdę wiele o tym pisano juz na forum , dla każdego jakieś tam opony sa najlepsze , ja polecam conti , pirelli , uniroyal ,generalnie musisz wiedzieć do czego opona Ci jest potrzebna , czy wazne są dla Ciebie osiągi czy komfort. np. jeden z kolegów poleca sp9000 i też jest to doskonała opona , tylko że nastawiona na osiągi. a ceny zależą od tego gdzie kto kupuje.


                                        Zamieszczone przez wojtisek1
                                        Muszękupić nowe opony letnie 15", cena nie gra roli.
                                        Zastanawiam sie między Pirelli CINTURATO P6 , a Continental ContiPremiumContact 2.
                                        er300 bym dorzucił jeszcze i savera obowiązkowo do O1 no i może efficenta i z tego wybierał jeżeli chodzi o ten rozmiar.

                                        nie było mnie troche w pracy teraz ale dostałem telefon ze od 1marca opony idą do góry podobno ..., podobno nawet dość znacznie.. :diabelski_usmiech
                                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                        GVI 1.4TSI
                                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                        Komentarz

                                        • syjoo
                                          Classic
                                          • 2010
                                          • 10

                                          Witam
                                          Jak tam przygotowania do sezonu letniego ma ktoś jakieś konkurencyjne ceny na

                                          Continental ContiSportContact 2 225/45 R17

                                          szukam kompletu 4szt.

                                          chyba ze ktoś coś lepszego poleci na wiosnę

                                          Komentarz

                                          • Nexus6
                                            RS
                                            S_OCP Member
                                            • 2004
                                            • 4847
                                            • Volkswagen

                                            syjoo, Continental SportContact 3 lub Bridgestone Potenza S0001
                                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                            Komentarz

                                            • wojtisek1
                                              Rider
                                              S_OCP Member
                                              • 2007
                                              • 429

                                              Ma ktoś doświadczenie na oponach Vredestein Sportrack 3?? Te też wypadły bardzo dobrze w teście ADAC , ale potrzebuje opini użytkownika!!
                                              NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                                              Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                                              Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                                              171 KM ; 402 Nm obr/min
                                              Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                                              Komentarz

                                              • wojtisek1
                                                Rider
                                                S_OCP Member
                                                • 2007
                                                • 429

                                                Ma ktoś doświadczenie na oponach Vredestein Sportrack 3?? Te też wypadły bardzo dobrze w teście ADAC , ale potrzebuje opini użytkownika!!
                                                Druga opcja to COntinental Premium Contact2 .
                                                Które wybrac ?
                                                NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                                                Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                                                Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                                                171 KM ; 402 Nm obr/min
                                                Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                                                Komentarz

                                                • karpecik
                                                  Rider
                                                  • 2004
                                                  • 279

                                                  Zamieszczone przez JOY
                                                  Używki z 7mm bierznikiem ?

                                                  E tak to tylko w Erze

                                                  A co do opon to aktualnie na celowniku mam Uniroyale RainExperty, - wygrały z Godyer Rxcellence, bo szukam najlepszych opon którę będą najbardziej komfortowe.

                                                  Wszelkie opony ze sport w nazwie to gwarantowany znikomy komfort i z regóły dobre osiągi. Jak zawszde coś za coś.
                                                  ...i na Allegro. Michelin Primacy 215/55/16 z 40 tygodnia 2009 r. komplet za 799 zł właśnie kupiłem. Bieżnik ponad 7 mm na każdej oponie. Tak więc można znaleźć nie tylko w Erze... :lol:

                                                  Komentarz

                                                  • marcinlomza83
                                                    Drive
                                                    • 2009
                                                    • 94

                                                    witam, może ktoś miał do czynienia z letnimi oponami Viking?

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...